Formand og ungdomstræner


Mads Farnholdt Pedersen
formand@vissenbjerg-badminton.dk 
Mobil:  2134 2171


Kasserer og bestyrelsesmedlem

Lars Simonsen
kasserer@vissenbjerg-badminton.dk 
Mobil: 2168 1180 


Ungdomstræner og bestyrelsesmedlem

Anette Bjerre Jensen
ungdom@vissenbjerg-badminton.dk
Mobil: 6177 6922


Veteraner/seniorer  og bestyrelsesmedlem

Jesper Møhrig-Jensen
jesper@zooconsult.eu
Mobil: 2062 4921


Baneudlejning  og bestyrelsesmedlem

Carsten Thomsen
baneudlejning@vissenbjerg-badminton.dk 
Mobil: 2494 2258


Bolde og bestyrelsesmedlem

Rune Tuxen
rune@willistuxen.dk
Mobil: 5370 1565


Klubtøj  og suppleant i bestyrelsen

Linda Nielsen
l.nielsen74@gmail.com
Mobil: 6134 0381


Suppleant i bestyrelsen

Ulf Larsen
jannie.ulf@mail.dk
Mobil: 2856 9687